Koperty na zaproszenia

Zaproszenia wysyłane są w wykwintnych kopertach, o które należy szczególnie dbać. Muszą być atrakcyjne, dobrze zaprojektowane i dopracowane. Już sama koperta może zdradzać znaczenie wiadomości, którą zawiera - piękne zaproszenie na prestiżową okazję. Opakowania te są popularne na całym świecie, ponieważ mogą informować o ważnym wydarzeniu osobistym lub handlowym.

Estetyka w tym przypadku jest na pierwszym miejscu, ale wytrzymałość opakowania nie przestaje mieć znaczenia, w końcu nie zawsze osobiście wręczamy zaproszenie, czasami nie mamy możliwości przejechania kilkuset kilometrów do czyjegoś miejsca pobytu. Wtedy wysłanie fizycznego zaproszenia obok elektronicznego będzie gestem, który pokaże, że traktujemy sprawę poważnie. Z tego powodu kopert na zaproszenia są bardzo ważne.

Zaproszenia mogą być okrągłe, kwadratowe, w kształcie pocztówki lub na papierze A4. Koperta musi być dobrana w zależności od rodzaju zaproszenia, ponieważ jej złożenie może narazić zawartość na nieprzyjemne zagięcia. Istnieją dwa różne rodzaje składania kartki: etykieta dobrych manier dopuszcza tylko dwie formy składania kartki. Pierwsza z nich to złożenie jej na pół, a druga to podzielenie formatu A4 na trzy części (wzdłuż dłuższego boku) - znana również jako format koperty DL.

Koperty o wymiarach 110 × 220 mm, 155 × 155 mm, 162 × 229 mm i 114 × 162 mm są dostępne w zależności od stylu zaproszenia.

Koperty do zaproszeń wykonane są z wysokiej jakości papieru ozdobnego, występują w różnych kolorach i wzorach. Posiadają wyszukany wzór z perłowym połyskiem, dzięki czemu idealnie nadają się jako opakowanie do wszelkiego rodzaju zaproszeń. Mogą być również wykończone na bardziej fantazyjne kolory, które pomogą na przykład podkreślić charakter imprezy okolicznościowej, takiej jak urodziny czy sylwester. Opcją są też metalizowane koperty, które mają najbardziej premium feeling z ich wszystkich, będą bardzo ładnie wyglądać jako koperty na zaproszenia biznesowe.

Neopak, koperty na zaproszenia

W naszej ofercie znajdziesz dziesiątki rodzajów kopert na zaproszenie, o różnych wymiarach i różnych kształtach. Dostępne jest bardzo wiele wariantów kolorystycznych, tak aby na pewno spełnić Twoje potrzeby. Sprzedajemy zarówno pojedyncze sztuki, jak i duże zestawy, tak, abyś zawsze mógł dobrać odpowiednią ilość niezbędnych przedmiotów.

Koperty na zaproszenia na pewno uniosą jeszcze bardziej wagę uroczystości swoją niezwykłą kolorystyką, więc zdecydowanie warto w nie zainwestować. Nasze produkty zostały wykonane ze starannością i z całą pewnością nie zawiodą Cię defektami ani wrażliwością na uszkodzenia. Już dzisiaj kup koperty na zaproszenia w Neopaku.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj