Koperty B4

Koperty B4 to bardzo znaczący rodzaj opakowania, który ze względu na swojej wymiary zyskał sporą popularność. Do takich kopert świetnie się mieszczą wszelkiego rodzaju zdjęcia, ulotki, czy drobna elektronika. Dobrze się sprawdzają też w przewozie artykułów biurowych, takich jak długopisy, pióra, czy flamastry.

Koperty B4 odpowiadają swoim rozmiarem mniej więcej kartkom A5, co daje bardzo dobry pogląd na to, jak wiele różnych przedmiotów można do nich zmieścić. Ten rozmiar bardzo sobie upatrzył salony fotograficzne, które często przyjmują zlecenia na zdjęcia takie, bądź nieco mniejsze, co w efekcie sprawia, że mogą ograniczyć ilość różnych rozmiarów opakowań, zmniejszając w efekcie koszty.

Wariacji na temat tego opakowania jest naprawdę sporo. Oczywiście najpopularniejsze są standardowe koperty, pozbawione jakichkolwiek dodatkowych wzmocnień. Świetnie się nadadzą np. do wysłania komuś zaproszenia, albo przesyłania wszelkiego rodzaju broszur, nadadzą się też do prowadzenia korespondencji. Jeśli jednak Twoim szczególnym zmartwieniem jest to, czy zawartość koperty się nie pogniecie, to bardzo mądre może być postawienie na wzmocnione koperty B4. Konkretniej, koperty B4 z usztywnioną kopertą. Takie rozwiązanie niweluje w znacznym stopniu ryzyko uszkodzenia zawartości.

Jeśli martwią Cię wysokie koszty przesyłek, to koperta B4 jest czymś, na co zdecydowanie powinieneś postawić w swoim przedsiębiorstwie. Opakowania wykonane z papieru są tanie, a zakup dużej ilości nie powinien nadwyrężyć Twojego budżetu. Ponadto ten rodzaj opakowania w zasadzie nic nie waży, więc w żadnym stopniu nie wpłynie na koszt Twoich przesyłek. Warto też dodać, że zakup wielu sztuk kopert B4 będzie tańszy, niż ich domawianie, kiedy zabraknie.

Interesującym faktem na temat kopert B4 jest też ich zamknięcie. Najczęściej są wyposażane w pasek taśmy, który pozwala na ekspresowe zamknięcie, nie będzie konieczne marnowanie wielu minut na to, by zapieczętować przesyłkę. Ponadto takie zamknięcie uniemożliwia niezauważone nieautoryzowane otwarcie koperty, każda próba rozerwania zamknięcia pozostawi po sobie ślad.

Neopak, koperty B4

Koperty B4 dostępne w naszej ofercie mogą z powodzeniem zaspokoić różne potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Wzmocnione modele pozwolą na transport wielu przedmiotów bez ryzyka uszkodzenia, z kolei tradycyjne koperty B4 nadają się idealnie do prowadzenia korespondencji.

Możemy przygotować dla Ciebie koperty B4 na zamówienie, które będą spełniać postawione przez Ciebie wymagania, albo być wyposażone w różnego rodzaju firmowe nadruki, które pomogą Ci budować wizerunek i zapewnią dodatkową reklamę.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj