Koperty DL

Standardowe drukowanie różnych papierów w formacie A4 jest wynikiem rosnącej popularności komputerowych edytorów tekstu do pisania tekstów. Jest to najpopularniejszy rozmiar arkusza dostępny w drukarkach domowych i firmowych. Dokumenty tworzone na formacie A4 są czytelne i atrakcyjne, ale gdy trzeba je wysłać pocztą w kopercie C6, tracą swój profesjonalny wygląd. W związku z tym podziałem wiele firm woli estetycznie złożyć dokument A4 na trzy części. Proces ten pozwala uniknąć nieestetycznych nierówności, które mogą wystąpić przy podwójnym składaniu na 1/4 arkusza papieru.

Wymiary zewnętrzne koperty DL zostały zaprojektowane tak, aby dokładnie pasowały do kartki A4 złożonej trzykrotnie wzdłuż jej długości.

Koperty DL przeznaczone są do korespondencji osobistej i handlowej. Wydłużony kształt i wymiary 210 na 110 mm pozwalają na złożenie estetycznie pięknej kartki papieru.

Można stosować koperty z okienkiem foliowym, co pozwala zaoszczędzić czas w procesie wysyłki. Idealnie nadają się do tworzenia oficjalnej korespondencji, wysyłania faktur, zaproszeń, formularzy rachunków i innych dokumentów biznesowych. Dodają korespondencji profesjonalizmu, nadając jej fachowy i atrakcyjny wygląd.

Wysoka jakość opakowania minimalizuje ryzyko uszkodzenia jego zawartości. Innym, kluczowym czynnikiem jest sposób zamknięcia kopert DL. Zdecydowana większość z nich została wyposażona w zamknięcie HK, oparte na prostym pasku taśmy, który szczelnie pieczętuje zawartość. Ponadto niemożliwe jest otwarcie koperty DL z zamknięciem HK bez jej poważnego uszkodzenia, co sprawia, że nieautoryzowane próby podejrzenia zawartości będą widoczne, to kluczowe kiedy transportujemy wrażliwe dane.

Koperty DL oprócz bezpieczeństwa często oferują wysoki poziom estetyki, za pośrednictwem gładkiego papieru, z którego zostały wykonane. Ponadto istnieje na ich temat sporo wariacji. Proste zamknięcie, atrakcyjny wygląd i niska cena to główne powody popularności kopert DL. Koperta DL jest idealnym wyborem dla firm i klientów, którzy chcą:

- Pocztować dokumenty, które można złożyć do formatu A4. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze w porównaniu z zakupem kopert C4.

- Stworzyć oficjalny wygląd korespondencji bez konieczności zmiany formatu papieru lub wysyłania dokumentów w kopertach przeznaczonych do konkretnych celów.

- Wysyłaj faktury, zaproszenia, formularze rachunków i inną korespondencję biznesową bez uszczerbku dla jej estetyki i wiarygodności.

Koperty DL są dostępne w różnych rodzajach papieru typu kraft, kartonu z metalicznymi nićmi, materiałów z recykling, specjalnych wzorów na święta Bożego Narodzenia i wielu innych.

Neopak, koperty DL

Koperty DL dostępne w ofercie Neopaku świetnie się sprawdzą w każdej firmie i w każdym domu. Nasze produkty dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach, co można uznać za bardzo dużą zaletę. Oferujemy różne pakiety ilościowe kopert, możemy też je dostosować na Twoje życzenie, zmieniając kolor, albo nanosząc Twoje firmowe nadruki, czy loga. Już dzisiaj złóż zamówienia na koperty DL w Neopaku. Na pewno się nie zawiedziesz na jakości obsługi i naszych produktów.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj