Koperty RTG

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób, dla których jednym z bardzo ważnych kryteriów jest zabezpieczenie przedmiotu lub dokumentu znajdującego się w kopercie, w naszej ofercie umieściliśmy koperty bezpieczne. Zgodnie z ich nazwą są to koperty, które chronią przed różnymi czynnikami zewnętrznymi (np. wilgocią czy uszkodzeniami mechanicznymi) jak również ingerencją kogoś z zewnątrz. Pierwszą z grup osób, dla których jest to produkt niezwykle przydatny, są firmy zajmujące się sprzedażą wysyłkową przedmiotów wartościowych, dla których ogromnym problemem byłaby sytuacja w której koperta lub jej zawartość uległaby uszkodzeniu. Może ona narazić ich na utratę zadowolenia klientów i nieprzychylne opinie.

Tego typu opakowania wykorzystywane są również przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa, w których funkcjonowaniu poufność danych jest niezwykle istotna. Mowa przede wszystkim o bankach, czy firmach ubezpieczeniowych, które przechowują dane poufne. Setki, czy nawet tysiące osób obdarzają je zaufaniem, którego nie można zawieść. Informacje, które posiadają tego typu firmy nie mogą przedostać się w ręce osób do tego nieupoważnionych, a gdyby tak się stało, to miałoby to bardzo nieprzyjemne konsekwencje. Również w życiu prywatnym, w sytuacji gdy chcemy przewieźć lub zabezpieczyć np. pieniądze czy biżuterię, wybór koperty bezpiecznej może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Wśród rodzajów kopert dostępnych w naszym sklepie mogą Państwo znaleźć:

  • koperty kurierskie - stworzone, aby ułatwić pracę nadawców i dostawców przesyłek,
  • koperty foliowe - są odporne na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia, a w przypadku ich otwarcia przez osobę z zewnątrz jest to od razu widoczne,
  • koperty bankowe - służą do przechowywania cennych przedmiotów lub informacji poufnych,
  • koperty piankowe - są wytrzymałe na nacisk i bardzo lekkie,
  • i wiele innych.

Aby zapewnić ich absolutne bezpieczeństwo, koperty bezpieczne posiadają specjalne, niezwykle szczelne zamknięcia, które uniemożliwiają otwarcie ich przez osoby, które nie są do tego powołane. Dodatkowo każda nieuzasadniona próba otwarcia takiej koperty jest od razu widoczna. Istnieją również dodatkowe zabezpieczenia oparte o kody kreskowe. Można również w niektórych przypadkach śledzić etapy ich transportu. Zapewniamy możliwość personalizacji kopert przez umieszczenie na nich nadruku. Zapewniamy w ten sposób lepszą rozpoznawalność, a do tego klient kojarzy daną markę z rozwiązaniami odpowiedzialnymi i bezpiecznymi. Tego typu koperta sprawia wrażenie znacznie bardziej profesjonalnej niż zwykła koperta, jakiej wiele osób widziało już setki.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj