Michał KrajniakMichał Krajniakpiątek, 29 lipca 20221 minuta czytanialiczba wyświetleń: 4902
Artykuł oceniony na 5.00 / 5Ilość komentarzy: 0

Jaką pojemność ma worek bigbag?

Nieraz i nie dwa pojawia nam się potrzeba zapakowania, składowania, transportowania czy też wyrzucania różnego rodzaju rzeczy, których objętość jest jednak bardzo duża. Zwykłe, codzienne rozwiązania mogą się okazać przy tak dużych potrzebach niewystarczające. Dlatego też w takich sytuacjach wielu z nas zastanawia się nad skutecznym sposobem. Pojawia się pytanie o to, który rodzaj opakowania wybrać? Odpowiedzią mogą być worki bigbag. Jednakże, czy na pewno spełnią one swoje zadanie? Ile zatem wynosi ich pojemność? Podpowiadamy!
Jak-pojemno-ma-worek-bigbag

Worek bigbag – odpowiedź na szerokie potrzeby


Worki bigbag to produkty, które są wręcz niezbędne dla wielu branż i właściwie stanowią jedyne rozwiązanie w konkretnych sytuacjach i potrzebach. Aby to udowodnić, wyobraźmy sobie, że właśnie mamy potrzebę zapakowania licznych, ciężkich czy też objętościowo sporych produktów. Wówczas do głowy przychodzi nam pomysł, aby być może wykorzystać worki na śmieci. Sięgniemy nawet po te większe, bo przecież wszystko się w nie zmieści i będziemy mogli przenieść nasze rzeczy do punktu przeznaczenia. Prawda? No, właśnie nie do końca. Okazuje się bowiem, że są w pewnych okolicznościach zwykły worek na śmieci nie daje rady. Należy wówczas skorzystać z worka bigbag.

Co możemy zapakować w worek bigbag?


Worek bigbag będzie idealnie służył do pakowania weń różnego rodzaju produktów. Przykładowo możemy go wykorzystać przy wywózce gruzu. Sprawdzi się to doskonale przy remontach oraz pracach budowlanych. Rolnicy mogą z powodzeniem wykorzystać worek bigbag przy składowaniu i transportowaniu zboża. Instytucje charytatywne, które zajmują się zbieraniem używanej odzieży dla ubogich, mogą wykorzystać worki bigbag przy przeładunku i dalszym przewozie ubrań oraz butów. Takie worki idealnie nadają się także do transportowania w nich węgla, żwiru czy piasku. To, co cechuje worki big bag to materiał, z jakiego zostały wykonane, a którym jest polipropylen. Dzięki temu worki te są wysoce wytrzymałe na rozerwania oraz nie rozciągają się.
Worki materiałowe Big Bag

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Worki materiałowe Big Bag

Podział worków ze względu na pojemność


Worki bigbag, które możemy wykorzystać różnią się rozmiarami, a co za tym idzie – pojemnością. Poniżej prezentujemy podział tych worków. Dzięki temu klient ma możliwość doboru takiego produktu, który jest adekwatną odpowiedzią na jego konkretne potrzeby pakownicze.

Worek bigbag 90x90x120


Worek bigbag 90x90x120cm nazywany jest także workiem kontenerowym. Posiada on objętość wynoszącą 970 l i może wytrzymać obciążenie do 500 kg.

Worek bigbag 90x90x145


Jest to kolejny rodzaj worków kontenerowych. Worek big bag 90x90x145cm cechuje się objętością wynoszącą 1100 l. Ten produkt cieszy się dużą popularnością w branży budowlanej.

Worek bigbag 90x90x90


Worek bigbag 90x90x90cm jest nieco mniejszy od tych, które dotychczas przedstawiliśmy. Jego pojemność wynosi 730 l, a maksymalne obciążenie do 1000 kg.
Jaką pojemność ma worek bigbag?
Wyślij emailem
  • Dlaczego worki Big Bag są lepszym wyborem niż tradycyjne kontenery?

    Elastyczne kontenery, bo tak też są nazywane worki Big Bag, wykonane są z tkaniny polipropylenowej, która cechuję się wysoką odpornością na rozerwania. W przypadku tradycyjnych kontenerów ze stali nie mamy aż tak wielkiego wyboru zamknięcia z góry czy od dołu. Big Bag mogą być wyposażone między innymi w lej zasypowy/wysypowy, otwartą górę, klapę lub szeroki zasyp/wysyp. Największa różnica między kontenerami to różnica w rozmiarach i potrzebnym miejscu na pozostawienie kontenera. W przypadku worków Big Bag mamy wiele wymiarów do wyboru, dzięki czemu zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Ponadto odbiór worków Big Bag jest dużo łatwiejszy, ponieważ wyposażone są w wygodne zaczepy.

    Dobrej jakości worki Big Bag w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
  • Który worek Big Bag wybrać?

    Worki Big Bag są bardzo wytrzymałe oraz odporne na warunki zewnętrzne, ponieważ produkuję się je z wysokiej jakości włókniny polipropylenowej. Charakteryzują się również wysoką nośnością, dzięki czemu są w stanie przechowywać i transportować duże ilości różnych towarów. Worki Big Bag świetnie sprawdzą się w każdej branży. To jaki Big Bag wybrać zależy tylko od państwa potrzeb. Worki Big Bag mogą być wyposażone w różne rodzaje zamknięć na górze i na dnie worka. W zależności od materiałów, jakie chcemy transportować i magazynować możemy również wybrać Big Bag jedno, dwu lub czterozaczepowe. Wymiary oraz pojemność mogą państwo szczegółowo sprawdzić na naszej stronie internetowej Neopak.pl

Dodaj swój komentarz

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie